Potřebujeme prezidenta pevného charakteru

Modlíte se za prezidenta?

 

Ano, za současného prezidenta se modlím také proto, že se opravdu obávám všeho, co ještě ve své funkci udělá. Nemoc dokáže člověka změnit a pokud má ještě k tomu naloženo hodně povinností, na které nestačí, je to špatně. 

Modlím se většinou vlastními slovy či růženec. Modlím se za dary Ducha svatého pro něj i pro nás voliče, abychom k volbám šli. 
Za budoucího prezidenta se modlím taky a s velkou nadějí. Moc bych si přála, aby to byl člověk, který dokáže přijmout odlišný názor, člověk, který kolem sebe nevytvoří bublinu "svých", kteří ho budou utvrzovat v jeho neomylnosti. Zkrátka, aby to byla "jednička", která k sobě bude hledat další "jedničky", protože se nebude bát, že ho svými schopnostmi ohrozí, ale bude vítat každého, kdo ho poučí a obohatí. Oproti naší současné "dvojce", která se obklopuje "trojkami" a "čtyřkami" z důvodu prostého. Svou nedokonalost si nepřizná, a proto každá kritika a odlišný názor je pro ni ohrožením. 


Přála bych si aby náš prezident hleděl více na člověka, svobodu, vzdělání a morálku než na finanční prospěch. Potřebujeme prezidenta pevného charakteru, který nelže, nekličkuje, nehrbí se a snaží se hájit zájmy naší republiky v souladu se zahraniční politikou státu. 

 

Aneta Vondřejcová, maminka na rodičovské dovolené